Про нас

Оптовими поставками на ринку України ми займаємося з 1999 року. Торгова марка зареєстрована в 2007 році.

Інтернет-магазин приймає замовлення 24 години на добу. Ми ніколи не забуваємо про свою відповідальність перед споживачами і гарантуємо, що всі наші співробітники докладають максимально ефективні дії для того, щоб Ваше замовлення було оброблене якомога швидше і Ви залишилися задоволені якістю товарів і послуг які пропонує наш магазин

Наші клієнти

Покупці відгукуються про нас

Вперше скористалася послугами сайту і задоволена на всі 💯!!! Вчора замовила, сьогодні замовлення вже був у мене. Замовляла дитячу мозаїку, якість відмінна, все ціле, яскраві деталі. Буду користуватися послугами сайту і порекомендую друзям. спасибі вам )).

- Екатерина - Замовлення #10978

Дуже сподобалося співпрацю з магазином. Відправлення в цей же день через 20 хвилин вже була накладна, на наступний день була доставка НП. Замовляли набір Хот ВИЛС, набір відповідає опису і комплектації. Залишилися дуже задоволені сервісом. Рекомендую всім даний магазин .

- Анна - Замовлення #10867

Хотілося б відзначити оперативну роботу менеджерів. Сподобалося, що зв'язок після оформлення замовлення здійснюється за допомогою смс і через електронну пошту. Оскільки не завжди є можливість відповісти на телефонний дзвінок. А тут можна спілкуватися з приводу замовлення в зручний час і в зручній формі. Замовлення отримала навіть раніше заявленого терміну. Продукція сподобалася!

- Юлія - Замовлення #10211