Дитячі іграшки-каталки

Дитячі іграшки-каталки служать не тільки розвагою, але і дуже корисні як розвиваюча іграшка. Незважаючи на свою простоту, іграшки-каталки дуже допомагають дитині звикнути до ходьби. Необхідність триматися на ногах щоб тягнути за собою яскраву цікаву іграшку дуже сприяє прискоренню набуття навичок ходьби.

Каталки бувають багатьох різновидів. Є каталки на шнурку, які потрібно котити слідом. Бувають каталки, штовхаються паличкою, їх треба котити перед собою. Майже всі каталки - на колесах, щоб іграшку було зручніше котити. Є чимало каталок зі звуковими і світловими ефектами, вони можуть розповідати вірші або співати пісні поки котяться, що також дуже корисно і цікаво для дитини.

Зовнішній вигляд каталок дуже різниться. Деякі лаконічні і зображують колесо або сферу. Інші каталки є чи не розвивають центром і на них закріплені міні-рахунки, є зображення цифр, є чимало функціональних кнопок. У будь-якому випадку, каталка - дитяча іграшка, яка подобається практично всім малюкам. До того ж дуже часто каталки мають вигляд милих тварин, що виглядає дуже зворушливо.

Пластик, з якого виготовляють каталки, завжди дуже яскравий, але безпечний і якісний. Каталки мають гладкі плавні обриси. Багато каталки з ручкою досить стійкі, щоб дитина могла спертися на ручку. Ви можете вибрати і купити каталку для малюка, вивчивши каталог інтернет-магазину Biosvet. Тут представлена ​​величезна різноманітність каталок самих різних видів і кольорів.

В інтернет-магазині Biosvet ви можете купити дитячі іграшки-каталки за найвигіднішими цінами! Доставка по Києву, Харкову, Дніпру, Одесі та в усі регіони України!