Книги для дітей

У розвитку, навчанні та вихованні дитини величезну роль грають книги для дітей. Книги - джерело знань, що засвоюються як розумово, так і візуально; читання книг виховує посидючість, уважність, акуратність. З малих років дитині слід прищеплювати інтерес до дитячих книг і їх читання, тим більше що існує безліч дитячих книжок, призначених саме для діточок раннього віку, при створенні яких головною метою було викликати неослабний інтерес у дитини укупі з наявністю великого освітнього потенціалу, що розкривається в ігровій формі.

Тепер малюк може пізнавати нове навіть під час прийняття водних процедур, адже спеціальні дитячі книги абсолютно не бояться води, і, більш того, ще й чимало розважать дитину звуковими і візуальними ефектами і здатністю відновлювати свою форму, навіть якщо малюк як слід пом'яв книжечку.

Дитячі книжки зі звуковими ефектами припадуть до смаку всім діткам - вони самостійно розкажуть казку або заспівають пісеньку, продекламують вірш або навчать скороговорке - інтерактивність таких книг з успіхом затьмарить сучасні гаджети. Такі книжки для малюків чудово простимулюють слухове сприйняття, розвиток мови, а також музичного слуху. Зручність таких книг в тому, що батькам тепер зовсім не обов'язково самим читати казки або співати колискові - за них це зробить книга.

Художні видання для дітей подарують дитині величезний пласт знань про навколишній світ, піднесених в виключно легкозасвоюваних форматі, адже чим простіше інформація, тим швидше вона запам'ятовується.

З книгами для самих маленьких з нудьгою точно буде покінчено! З ними дитині потрібно навчитися грати на піаніно, відтворюючи звуки по нотах; ознайомитися з керуванням автомобілем - відмінний стимул для удосконалення координації та уваги; відчути себе фотографом, граючи з улюбленими мультперсонажі. Книги для найменших успішно розвинуть найнеобхідніші навички крихти в атмосфері захоплюючої гри.

Для дітей постарше небувалий інтерес представить дитяча художня література, виконана в електронному форматі, за допомогою якої буде нескладно дізнатися нові факти і тут же закріпити їх, взявши участь у вікторині з використанням міні-комп'ютера.

В інтернет-магазині Biosvet ви можете купити дитячі книги за низькими і недорогим цінами! Доставка по Києву, Одесі та всій Україні!