Розвиваючі іграшки, ігри для дітей

Літери на магніті великі 635B
Немає в наявності

Розвиваючі іграшки для дітей дуже корисні на будь-якому етапі розвитку. Вони сприяють виробленню найрізноманітніших навичок і отримання знань, дозволяючи малюку рости гармонійно розвиненим і розкриваючи його таланти. Купити розвиваючі іграшки ви можете тут, вивчивши каталог.

Розвиваючі іграшки для малюків розрізняються в першу чергу за цільовим віком. На кожному етапі розвитку дитина потребує різних навичках. Один з перших - дрібна моторика, це робота пальцями, координація рухів, вміння утримати предмет в руці. Розвиваючі іграшки для дітей до року зазвичай являють собою брязкальця, м'якушки і подібні предмети, які дитина може м'яти, трясти, обмацувати. У цих іграшок дуже виражена текстура, вони пофарбовані в яскраві кольори без відтінків і дрібних деталей - такі нюанси дитині сприймати легше. Розвиваючі іграшки для дітей 1 року вже трохи складніші. Це сортери, пірамідки, вже навіть перші конструктори з дуже великими безпечними деталями. Розвиваючі іграшки для дітей від 2 років вже можуть включати в себе перші найпростіші настільні ігри з картинками, головоломки, інтерактивні іграшки, що видають різні звуки і розповідають віршики. Ну а розвиваючі іграшки для дітей 3 років і більше вже зовсім незмірно в кількості, це може бути і щось схоже на міні-комп'ютера, навчальне навичкам рахунку, абетці, також кубики з картинками, великі пазли і багато іншого.

Іграшки для розвитку дуже важливі - дитина зможе набувати необхідних знань в ненав'язливій ігровій формі. Розвиваючі ігри для дітей можна перетворювати в ціле домашнє звеселяння, яке приносить задоволення дитині і батькам.

В інтернет-магазині Biosvet ви можете купити розвиваючі іграшки для дітей за низькими і недорогим цінами! Доставка по Києву, Одесі та в усі регіони Україна!