Магазин не працює. Наразі немає можливості обробляти замовлення.

Розвиваючі іграшки, ігри для дітей

гра 3119
735 грн.

Плакат 7031 ENG
230 грн.

гра 927
365 грн.

гра 2817
310 грн.

гра KD3602
1025 грн.

Планшет M 3811
205 грн.

Телефон M 3487
150 грн.

Телефон M 3675
145 грн.

Розвиваючі іграшки для дітей дуже корисні на будь-якому етапі розвитку. Вони сприяють виробленню найрізноманітніших навичок і отримання знань, дозволяючи малюку рости гармонійно розвиненим і розкриваючи його таланти. Купити розвиваючі іграшки ви можете тут, вивчивши каталог.

Розвиваючі іграшки для малюків розрізняються в першу чергу за цільовим віком. На кожному етапі розвитку дитина потребує різних навичках. Один з перших - дрібна моторика, це робота пальцями, координація рухів, вміння утримати предмет в руці. Розвиваючі іграшки для дітей до року зазвичай являють собою брязкальця, м'якушки і подібні предмети, які дитина може м'яти, трясти, обмацувати. У цих іграшок дуже виражена текстура, вони пофарбовані в яскраві кольори без відтінків і дрібних деталей - такі нюанси дитині сприймати легше. Розвиваючі іграшки для дітей 1 року вже трохи складніші. Це сортери, пірамідки, вже навіть перші конструктори з дуже великими безпечними деталями. Розвиваючі іграшки для дітей від 2 років вже можуть включати в себе перші найпростіші настільні ігри з картинками, головоломки, інтерактивні іграшки, що видають різні звуки і розповідають віршики. Ну а розвиваючі іграшки для дітей 3 років і більше вже зовсім незмірно в кількості, це може бути і щось схоже на міні-комп'ютера, навчальне навичкам рахунку, абетці, також кубики з картинками, великі пазли і багато іншого.

Іграшки для розвитку дуже важливі - дитина зможе набувати необхідних знань в ненав'язливій ігровій формі. Розвиваючі ігри для дітей можна перетворювати в ціле домашнє звеселяння, яке приносить задоволення дитині і батькам.

В інтернет-магазині Biosvet ви можете купити розвиваючі іграшки для дітей за низькими і недорогим цінами! Доставка по Києву, Одесі та в усі регіони Україна!