Іграшки-брязкальця, прорізувачі для зубів

Брязкальце-кубик B&W МСР 010501-01
Немає в наявності

Дитячі брязкальця для немовлят та іграшки-прорізувачі для зубів вже довгий час користуються величезним успіхом серед дітей та їх батьків по всьому світу! Новонароджені діти дуже обмежені в плані пересувань. Навколишній світ вони пізнають шляхом візуалізації і тактильних відчуттів. Щоб допомогти малюкові в цій нелегкій справі, чудово підійдуть іграшки-брязкальця. Вони мають спеціальний наповнювач, завдяки якому проводиться дзвін або шелест, якщо іграшку потрясти. Її яскраве забарвлення надовго приверне увагу немовляти.

В даний час існує безліч різноманітних брязкалець для дітей, серед яких не важко буде знайти підходящу саме вам. Вони мають найрізноманітніші форми, які рекомендуються для дітей певного віку. Так, наприклад, іграшки-брязкальця у вигляді браслета підійдуть для найменших малят. З їх допомогою вони зможуть розвивати координацію своїх рухів. Для тих, хто постарше рекомендується придбати брязкальця-гірлянди, які будуть спонукати малюка здійснювати цілеспрямовані руху. Дітям же, у яких вже ріжуться зубки, батьки можуть купити брязкальце-прорізувач.

Прорізувач для зубів вкрай корисна річ, здатна полегшити дискомфорт дитини в цей важкий період. Він проводиться з високоякісних матеріалів, безпечних для дітей, і може продаватися як окремо, так і в комплекті з м'якою іграшкою. Такі іграшки-прорізувачі сподобаються всім малюкам і стануть прекрасним подарунком на свято.

В інтернет-магазині Biosvet ви можете купити дитячі брязкальця і ​​іграшки-прорізувачі самих різних брендів за вигідними цінами! Доставка по всій Україні!