Магазин не працює. Наразі немає можливості обробляти замовлення.

Надувні й каркасні басейни для дітей

BW Басейн 51103
375 грн.

BW Басейн 52331
450 грн.

BW Басейн 91047
345 грн.

BW Басейн 91079
360 грн.

BW Басейн 52270
385 грн.

басейн 48265
1395 грн.

басейн 57156
585 грн.

Басейни від різних брендів вже заслужили любов і визнання з боку дітей і дорослих по всьому світу! Немає нічого кращого спекотного літнього дня, ніж можливість зануритися в прохолодну воду. Нічого страшного, якщо вам не вдалося відправитися на пляж влітку, адже тепер, щоб поплавати не обов'язково виїжджати на курорти. Велика кількість плавальних басейнів, різноманітних за своєю конструкцією, надають можливість влаштувати водний відпочинок у дворі свого будинку.

Головними характеристиками для басейнів завжди були якість і міцність використаних матеріалів, доступність і асортимент. Для дитячих басейнів головним критерієм завжди буде безпеку, адже в більшості випадків діти граються в них без строго нагляду з боку дорослих.

В лінійках продукції всіх брендів, представлених на нашому сайті, можна знайти басейни для дітей на будь-який смак і колір самого прискіпливого покупця. Надувні басейни представлені у великому асортименті. Вони мають різноманітне дизайнерське і кольорове виконання. Яскраві фарби довгий час будуть радувати око. Можна вибрати надувний басейн для всієї родини, або ж спеціальний дитячий. Також можна вибрати веселий і забавний басейн для малюка, в якому він з задоволенням буде купатися. Також є можливість вибрати каркасний басейн різних кольорів і забарвлень.

Конструкції басейнів дозволяють надувати і встановлювати їх в рекордно короткі терміни, а компактні розміри в складеному вигляді дозволяють легко зберігати їх і брати в подорожі.

В інтернет-магазині Biosvet ви можете купити надувні й каркасні басейни за низькими і недорогим цінами! Доставка по Києву, Одесі та всій Україні!