Дитячі ігрові будиночки та намети

намет SG7008FZ
Немає в наявності

Ігрові будиночки-намети для дітей - відмінне рішення для батьків, чиї діти люблять будувати будиночки з підручних засобів. Майже всі діти рано чи пізно починають відгороджувати в будинку свій куточок. Напевно багатьом знайома ситуація, коли стягували в одну купу все ковдри, подушки і парасольки. Меблі - крісла і стільці, а іноді і столи - раптом починає рухатися по квартирі і змінювати своє звичне місце на нове - то, де малюк вирішив спорудити свій особистий будинок. Не поспішайте лаяти його за такі перестановки - відбувається це від того, що дитина підросла і став відчувати потребу в особистому просторі.

Найбільш розумним рішенням батьків в цій ситуації буде придбати складаний будиночок. У складеному вигляді він займає дуже мало місця, його зручно зберігати. Якщо такий намет розкласти, вона не "з'їсть" великої кількості простору - зате скільки радості доставить малюкові! У неї він може перенести частину своїх іграшок, і там ховатися від уявних розбійників. Або просто тихесенько посидіти, коли захочеться побути на самоті.

На сьогоднішній день можна знайти величезну кількість дитячих наметів ігрових, що відповідають всім вимогам і дитини, і батьків. Це може бути намет-машина для хлопчика, або намет-замок для маленької принцеси. На них можуть бути зображені улюблені герої мультфільмів. Для малюків, які не можуть довго сидіти на місці, є навіть намети з тунелем, за якими дитина може з задоволенням поползать.

В даному розділі висвітлюються ігрові будиночки різних варіантів. Бажання хлопчаки мати будиночок на дереві, на жаль, пов'язане з підвищеною небезпекою. Дитячі ігрові будиночки - прекрасна альтернатива куренів і будиночків на деревах по ряду істотних переваг: естетичність, безпека, легкість і міцність конструкції. Будь-який дитина мріє про свою "нерухомості" і такі будиночки - саме вдале рішення! Вони досить місткі, грати в таких будиночках можна цілою компанією. Вони барвисті і довговічні і не бояться вологи і прямих сонячних променів, що позитивно позначається в вуличних умовах експлуатації і іграх в будь-яку погоду.

Вирушаючи на дачу або за місто, взяти для дитини такий будиночок не складе особливих труднощів, завдяки його модульности і компактності. Ігрові будиночки прекрасно деталізовані, вони забезпечені дверима і вікнами на петлях, елементи внутрішнього і зовнішнього інтер'єру мають приємний і нудний дизайн, а також добре провітрюються без виникнення протягів. У цій рубриці представлені ігрові будиночки від різних компаній-виробників. Багатство матеріалів, форм, кольорової гами та змісту, а також демократичність цін, позитивно позначаться на вашому виборі. Інтернет-магазин Biosvet надає широкий асортимент ігрових будиночків, відповідають вимозі самого вишуканого смаку.

В інтернет-магазині Biosvet можна купити дитячі ігрові намети під вигідними цінами! Доставка здійснюється по всіх регіонах України!