Іграшки для купання у ванній

Іграшки для ванною перетворюють звичайний процес купання в захоплюючу гру. Гумові іграшки для ванної на час купання стануть мешканцями підводного світу. Іграшкові рибки, восьминоги, кити, дельфіни не дадуть дитині занудьгувати. Іграшки для купання також допомагають дітям з острахом води подолати свій страх.

Крім окремих іграшок, є і маленькі, і великі набори іграшок для ванної. У наборі може бути все що завгодно: пирскавки, лійки, фігурки зроблені у вигляді якихось персонажів мультфільмів, мультсеріалів, іграшкові катери, гідроцикли, водні станції, гірки з рятувальниками, водолазами. Набір іграшок для купання дозволить малюкові розігрувати різноманітні сцени: занурення іграшкового водолаза під воду, гонки на човнах, порятунок потопаючих іграшок, дослідження підводного світу з вивченням морських мешканців і багато іншого.

Деякі дитячі іграшки для ванною володіють спеціальними присосками, які дозволяють прикріпити іграшку або частина іграшкового набору до кахельних плиток або до стінок самої ванни. Також існують іграшки для купання, які працюють від батарейок і можуть відтворювати різні звуки, супроводжувані світловими ефектами. Наприклад, звук працюючого двигуна у катерів, гідроциклів, різноманітні морські звуки або звуки тварин.

Для дітей від 6 місяців ідеально підійдуть різнобарвні іграшки великого розміру, щоб малюк не зміг випадково їх проковтнути. Для дітей від 3 років можна вибрати ігрові набори із зображенням тварин, героїв мультфільмів або різноманітні пирскавки, за допомогою яких можна зробити міні-фонтанчик у ванній. Хлопчикам і дівчаткам будь-якого віку обов'язково сподобаються іграшки-стікери у вигляді рибок або цифр, якими можна прикрасити стіни ванної кімнати, щоб створити підводний світ або почати вивчати арифметику.

В інтернет-магазині Biosvet ви можете купити іграшки для ванної за найпривабливішими цінами! Доставка по Києву, Одесі та в усі регіони України!