Магазин не працює. Наразі немає можливості обробляти замовлення.

Мундштуки для сигарет

Жіночі та чоловічі курильні мундштуки

Поза всякими сумнівами мундштук для сигарет найвідоміший і красивий аксесуар для курців вже багато десятиліть. Прийнято вважати, що створювався він для зручності куріння сигарил і сигарет без фільтра, і щоб знизити одержуваний шкоди від смол. Зараз він також є і елементом стилю.

У першій половині двадцятого століття, при популяризації боротьби жінок за разноправіе, стали модними довгі жіночі мундштуки. Вони були частиною стилю будь-якої модниці. У процесі розвитку, мундштуки прикрашалися різними елементами декору з різьби і дорогоцінних металів. Особливо цінними вважалися з рідкісних порід дерева, бурштину та кістки.

Але в постіндустріалізаціонное час змінився підхід до виготовлення мундштуків для сигарет . Для виробництва застосовували оргскло і пластик, а також конвейєрну стрічку. Тому з прилавків практично зникли мундштуки з незвичайною різьбленням, а також з кістки і бурштину ...

Наші мундштуки виробляються вручну з якісних матеріалів застосовуючи багаторічний досвід, продаються оптом і в роздріб по Україні. Завдяки цьому виходять якісні вироби на радість і будь-який смак покупця.