Дитячі велосипеди

Найкращий спосіб, щоб привчити дитину до спорту - це подарувати йому велосипед! Цей транспорт допоможе поліпшити здоров'я, розвинути мускулатуру і координацію і, звичайно, подарувати масу задоволення від їзди на свіжому повітрі. Інтернет-магазин "Biosvet" пропонує великий вибір самих різних товарів даної категорії, залишилося тільки підібрати велосипед під смаки і вік чада.

Дитячі велосипеди поділяються на вікові категорії, тому триколісний транспорт ідеально підійде для дитини до 3 років, Малюк буде з задоволенням кататися, розвиваючи дихальну систему і моторику. Такий транспорт має додатковий захист на кермі, яка пом'якшує удар.

Для дітей постарше існує величезна безліч найрізноманітніших і стильних велосипедів, які часто мають особливий дизайн і зображення улюблених мультиплікаційних героїв. Такі товари можуть бути оснащені додатковою ручкою, що дозволяє батькам контролювати повороти і гальмування під час навчання дитини.

Купити дитячий велосипед для дитини можна в інтернет-магазині "Biosvet" за низькою і недорогою ціною. Доставка здійснюється по Києву, Одесі та регіонах України.