Дитячі ходунки

Ходунки - це спеціальне пристосування для дитини в період, коли він тільки вчиться ходити. Малюк перебуває в м'якому кріслі і, відштовхуючись ніжками, може переміщатися, завдяки кільком обертовим колесам. Панель-стільниця, яка розташовується на дитячих ходунках навколо дитини, захищає від ударів і зіткнень з меблями або стінами, а також не дає дитині залізти в шафу або ящик. У каталозі нашого інтернет-магазину ви можете вибрати той варіант ходунків для дитини, який влаштує саме вас. Широкий асортимент представлений великою кількістю колірних і функціональних варіацій. Практично всі моделі мають знімну ігрову панель, і ходунки перетворюються в стільницю зі стільчиком. Види панелей також різняться - є виконані у вигляді керма, музичні панелі, ігрові, інтерактивні. Всі вони спрямовані на те, щоб дитина під час перебування в ходунках НЕ нудьгував.

Фахівці рекомендують використовувати ходунки для дітей у віці від півроку, а деякі лікарі радять і зовсім з 9 місяців. Разове знаходження в ходунках не повинно перевищувати більше 40 хвилин, а загальний час не довше ніж 1-2 годин в день. І привчати малюка до ходункам потрібно поступово. Також важливо, щоб ніжка дитини повинна повністю стояти стопою на підлозі, щоб не було неправильного навантаження на опорно-руховий апарат.

На сайті інтернет-магазину дитячих товарів та іграшок Biosvet ви можете купити дитячі ходунки за найнижчими і привабливими цінами в інтернеті. Оформити замовлення можна в режимі онлайн на сайті або по телефону. Доставка здійснюється по всіх регіонах України.