Магазин не працює. Наразі немає можливості обробляти замовлення.

Дитячі ляльки та аксесуари для них

коляска 9333
1490 грн.

коляска 9675
705 грн.

коляска 9662M
1460 грн.

Сім'я DEFA 8301
600 грн.

Сім'я DEFA 8349
375 грн.

Меблі 6951-A
655 грн.

Дитячі ляльки для дівчаток вже заслужили любов і визнання з боку дітей і дорослих по всьому світу! Вони є невід'ємною частиною життя кожної дівчинки.

Іграшки-ляльки для дівчаток є зменшене відображення людини або казкової істоти. Вони можуть проводитися з різних матеріалів. Раніше вони виготовлялися з порцеляни і скла, що робило їх предметом розкоші. Відповідно дітям не дозволялося з ними грати. Зараз можна купити ляльку, зроблену з чого завгодно. Вона може бути і паперової, і тряпичной, і дерев'яної. Ігрові ляльки виготовляються в основному з пластмаси і пошкодити їх не так-то просто.

Великою популярністю у дівчаток користуються ляльки з набором одягу. Дітям дуже подобається змінювати вбрання іграшкових подружок. Це зручно, коли на вулицю можна переодягти її в практичну повсякденний одяг, а збираючись в гості - в красиве бальне плаття з блискітками. Також можна купити ляльки для дівчаток з аксесуарами, за допомогою яких їх можна буде прикрасити. Комплектація наборів та різних примочок надається в величезному асортименті, як і самі іграшки.

В даний час випускається цілі лінійки ляльок для дівчаток за мотивами популярних анімаційних фільмів. Всі герої казок також отримали своє втілення.

Ляльки - це відмінна іграшка для розвитку дитячої уяви. З ними можна розігрувати різні сюжетно-рольові уявлення. Найчастіше вони стають кращими друзями для маленьких дівчаток на дуже тривалий період часу.

В інтернет-магазині Biosvet ви можете купити ляльки від самих різних виробників за низькими і недорогим цінами! Доставка здійснюється по Києву, Одесі та всій Україні!