Магазин не працює. Наразі немає можливості обробляти замовлення.

Дитячі кубики

Кубики для дітей виконують як розважальну функцію, так і розвиваючу, навчальну. Великі або маленькі кубики можуть бути використані в будівництві іграшкових міст або ж за бажанням дитини перетворитися в їжу на уявній кухні, снопи сіна на іграшковій фермі.

Дитячі кубики також можуть допомогти малюкові в навчанні. Кубики з літерами в ігровій формі дозволять дитині вивчити алфавіт. З їх допомогою він зможе складати слова, маленькі фрази. Використовуючи в грі квадратні іграшки з цифрами, дитина зможе вивчити цифри, навчиться складати і вирішувати найпростіші завдання на додавання, віднімання, множення, ділення. Навіть звичайні різнокольорові кубики допоможуть дитині вивчити назви кольорів, розвинути колірне сприйняття.

Кубики для дітей виготовляються з різних матеріалів. Дерев'яні кубики - самі довговічні іграшки, приємно пахнуть деревиною. пластмасові кубики дуже легкі і практичні. Крім дерев'яних і пластмасових кубиків, також є і м'які кубики, які можна без особливих зусиль зім'яти. Такі іграшки відмінно підійдуть найменшим дітям, так як м'який матеріал не поранить малюків, адже вони не мають гострих кутів.

Сучасний набір кубиків в середньому складається декількох кубів. Є набори, в яких квадратні іграшки разом складають якусь картинку. На зображенні може бути зображення тварини, казкового героя, персонажа мультфільму. Складання картинок з кубиків позитивно впливає на розвиток логіки, асоціативного мислення дитини. У даній категорії в великому асортименті представлені найрізноманітніші набори кубиків: кубики азбука, кубики з цифрами, кубики пазли, музичні кубики, будівельні кубики, кубики м'якушки.

В інтернет-магазині Biosvet ви можете купити кубики по недорогим цінами! доставка по Києву, Одесі та в усі регіони України!