Музичні мобілі на ліжечко, на коляску

Мобіль на ліжечко, всілякі підвісні іграшки - одні з перших предметів, які з'являються в будинку, де чекають на поповнення. Народження дитини в кожній родині - довгоочікуване і радісна подія! Мами, тата, дідуся, бабусі, а також друзі щасливої ​​родини поспішають оточити дитину теплом і турботою. І ось, після того, як ліжечко, коляска і одяг вже куплені, батьки починають облаштовувати кімнату малюка.

Тут ніяк не обійтися без важливої ​​іграшки для дітей до року - мобіля. Ця обертається карусель на ліжечко стане хорошим помічником для мами і тренажером для дитини. Дивлячись на яскраві іграшки, малюк навчиться концентрувати увагу і зосереджуватися. Всілякі підвіски на ліжечко зовні відрізняються один від одного, але всі вони покликані розвивати і розважати дитину, знайомити його з новими формами. Мобіль може бути музичним і оснащеним світловими ефектами. будь-які підвісні іграшки можуть виконувати функцію тренажера для дитини - можна підвісити іграшки на коляску, вирушаючи на прогулянку, або розташувати поруч з місцем годування дитини.

На перших порах батькам доводиться часто вставати до малюка ночами, тому треба обов'язково купити дитячий нічник. Ця покупка стане необхідністю, благо вибір каганців величезний. Такі світильники зазвичай дають м'який, приглушене світло. Завдання батьків - підібрати таку модель, яка підходить по стилю до дизайну дитячої кімнати. Нічник стане в нагоді і після того, як малюк підросте.

Музичні мобілі, нічники, іграшки-підвіски на ліжечко і коляску для малюків можна купити в інтернет-магазині Biosvet! Доставка по містах України!