М'яч на гумці і мотузці, футбольний м'яч Dokaball Universal

М'яч на гумці і мотузці, футбольний м'яч Dokaball Universal

Всього продано 51 шт.
Немає в наявності

Короткий опис

При купівлі комплекту "М'яч тренажер Dokaball Universal + м'яч на вибір" вкажіть при оформленні замовлення який додатковий м'яч із запропонованих нижче ви вибираєте: < li> Dokaball...

Доступні опції

Опис

При купівлі комплекту "М'яч тренажер Dokaball Universal + м'яч на вибір" вкажіть при оформленні замовлення який додатковий м'яч із запропонованих нижче ви вибираєте:

Тестові випробування даний тренувальний м'яч проходив в дитячих спортивних школах Харкова та отримав позитивні відгуки футбольних тренерів як м'яч для самопідготовки початківців футболістів.

Влітку 2013 року відбулася презентація м'яча у футбольній дитячої Академії ФК «Шахтар», де тренера по достоїнству оцінили тренажер dokaball і замовили партію м'ячів для занять молодших футбольних груп футбольних філій.

Комплектація: м'яч, мотузка з кріпленням, гумка з кріпленням

Виготовлений із зносостійкого поліуретану і 4х шарів підкладкового текстильного матеріалу (2 шари х/б, 2 шари синтетика).

Камера з латексу.

Футбольний тренажер докабол може бути відправлений в будь-яку країну .

Розмір 5 , для гравців від 12 років і старше.
Розмір 4 , для дітей 8-12 років.
Розмір 3 , для дітей 6-8 років.
< strong> Розмір 2 , для дітей до 6 років.

Командою однодумців був розроблений універсальний футбольний м'яч dokaball, який на початковому етапі буде незамінний для юного футболіста, так що крім звичайного футбольного м'яча цей м'яч має ще дві функції це:

1. М'яч на мотузці (м'яч на шнурку, м'яч на нитці) - дозволяє ознайомитися і відпрацьовувати початкові навички почуття м'яча такі як жонглювання (набивання м'яча, карбування м'яча) різними частинами ноги, розвивати координацію рухів юного футболіста.

2. М'яч на гумці - дозволяє ознайомитися з такими технічними футбольними прийомами як удар по м'ячу різними частинами ноги, а також дозволить починаючому займатися футболом дитині ознайомитися і відпрацьовувати технічні прийоми зупинки м'яча.

При футбольної самопідготовки з універсальним м'ячем dokaball дитині не потрібно витрачати час щоб зловити покотився за м'яч. Під час вправ м'яч фіксується на плечах, на поясі або в руці дитини спеціальним пристосуванням і весь час занять дитина проводить в повноцінної відпрацювання вправ. при бажанні пограти в футбол, футбольний м'яч dokaball легко перетворюється в звичайний футбольний м'яч який можна поганяти з друзями.

Комплекс вправ для відпрацювання навичок володіння м'ячем

з м'ячем на гумці
з м'ячем на мотузці
з м'ячем без кріпленняКупити дешево з доставкою по всій Україні.

Після оформлення замовлення ми ще раз перевіримо наявність товарів і підтвердимо замовлення. Надішлемо повідомлення на Viber з докладним описом способів оплати і реквізитами.

Доставка цього товару можлива:
- Новая Почта в отделение
- Новая Почта курьером на дом
- Укрпочта

Оплатити можна
- післяплатою
- банківським переказом
- Приват24
- пластиковою карткою Visa / Mastercard
- готівкою в терміналах Приватбанку